نتایج هفته بيست و پنجم از مسابقات ليگ دسته دوم:

پيروزى داماش در ديدارى جنجالى مقابل برق

هفته بيست و پنجم از مسابقات ليگ دسته دوم با ثبت نتايج پرگل آغاز شد و امروز با برگزارى ديدار برگزار نشده هپكوى اراك و گل گهر سيرجان به پايان خواهد رسيد.نتايج بازيها به شرح زير است :

گروه اول

صنايع پارچين ۱ - شهردارى كرمان صفر

پيروزى طلايى پارچينى ها

ديدار تيم هاى صنايع پارچين و شهردارى كرمان در زمين بانك ملى تهران برگزار شد و پارچينى ها با گل ديرهنگام امير مددى (دقيقه۸۸ - پنالتى) بازى را به سود خود به پايان رساندند.شاگردان رحيم ميرآخورى ۹۰ دقيقه به حريف در حال سقوط خود حمله كردند و سرانجام مزد برترى و تهاجم خود را گرفتند و به گل دست يافتند . دراين ديدار كرمانى ها خيلى تلاش كردند تا بازى را نبازند اما در نهايت بازى را به حريف برتر واگذار كردند.

مازيران ۱ - دانشگاه آزاد لنگرود ۱

بازى شمالى ها به تساوى انجاميد

در سارى، ديدار ۲ تيم شمالى به تساوى رسيد. على فرجى در دقيقه ۳۵ براى لنگرودى ها گلزنى كرد اما ساروى ها بازى را در نيمه دوم به تساوى كشاندند.

چوكاى تالش ۲ - پرسپوليس برازجان ۳

چوكا در زمين خود هم باخت

در تالش، چوكاى تالش يك شكست خانگى ديگر را هم پذيرا شد. تالشى ها در اين ديدار توسط آرش فروغى مهر (دقيقه ۳۰) و فردوس اسلامى (دقيقه ۳۵) به گل رسيدند اما رسول پورآزاد (دقيقه۱۰)، حبيب دويره (دقيقه ۶۵) و مهدى چهابدار (دقيقه ۸۰) براى ميهمان گلزنى كردند.

سپاهان نوين ۱ - نفت تهران صفر

سپاهان نوين، نفت را از گردونه خارج كرد

در اصفهان شاگردان حسين چرخابى با كسب يك پيروزى ارزشمند، نفت تهران را از گردونه مدعيان خارج كرد تا با حفظ جايگاه خود در رده دوم جدول، صعود خود را در هفته آخر جستجوكند.اصفهانى ها با گل مصطفى شجاعى، گلزن كرمانى خود در (دقيقه ۵۳) بازى را به سود خودبه پايان رساندند.

آرارات صفر - گاز سرخس ۲

پيروزى شيرين سرخسى ها

در تهران، آراراتى ها با قبول يك شكست خانگى دل هواداران خود را غمگين ساختند. در اين ديدار مهدى ايمانى(۱۰) هاشم عارف( ۲۵ )براى سرخسى ها گلزنى كردند تا تيم جوان محمد ياورى و عليرضا شيرازى به ميانه هاى جدول صعود كند و توانايى هاى خود را به همگان ثابت كند.

ذوب آهن اردبيل ۳ - فجرسپاه تهران ۲

فجرسپاه باخت و در ليگ ماندنى شد

در اردبيل، ذوب آهن با گل هاى داريوش عرفانى (دقيقه ۲۲)، نورالدين آسيابانى (دقيقه۵۸) و سجاد سيفى (دقيقه۷۰) از سد ميهمان خودگذشت.

محمدهادى سبزى(دقيقه۱۵) و فرهاد پورزمانى (دقيقه ۶۵) گل هاى فجرسپاه را به ثمر رساندند. فجر با وجود اين شكست در ليگ دسته دوم ماندنى شد و در اردبيل جشن بقاء گرفت.

پيام ارتباطات لرستان صفر- مس رفسنجان ۳

پيروزى مقتدرانه مس رفسنجان

درخرم آباد، پيام ارتباطات لرستان مغلوب مس رفسنجان شد. شاگردان اكبر زبردست در روز درخشش داود دشتپورى و پاس گل هاى او، توسط حميد فرد (دقيقه ۴۰)، محمد لطيفى (دقيقه۴۵) وامير حسين محمدى (دقيقه ۴۷) ميزبان را شكست داد و همچنان در كورس صعود باقى ماند

/ 0 نظر / 11 بازدید