هفته بيستم مسابقات دسته دوم

هفته بيستم از مسابقات دسته دوم باشگاه هاى كشور برگزار شد و برق تهران در گروه دوم صدرنشينى خود را ادامه داد و فاصله خود با ديگر تيم ها را بيشتر و بيشتر كرد اما در گروه اول صنايع پارچين از غفلت مس رفسنجان استفاده كرد و به صدر جدول دست يافت.
گروه اول
صنايع پارچين ۱ - نوژن مازندران ۱
صنايع پارچين به صدر رسيد

در قزوين، صنايع پارچين با تساوى يك بر يك مقابل نوژن توانست به صدر جدول دست پيدا كند. پارچينى ها از شكست مس رفسنجان و توقف نفت تهران استفاده كردند و با ۳۶ امتياز به صدر جدول دست يافتند.ابتدا قاسم اكبرى در نيمه اول و در دقيقه ۳۰ براى نوژن گلزنى كرد اما ليث نوبرى در دقيقه ۶۰ بازى را به تساوى كشيد.مسؤولان صنايع پارچين نسبت به قضاوت داوران اين بازى - و بازى گذشته - بسيار معترض بودند و اعلام كردند كه شكايت خود را به كميته داوران تسليم مى كنند.
پرسپوليس برازجان ۱ - نفت تهران ۱
توقف نفت و از دست رفتن يك فرصت طلايى

در برازجان، پرسپوليس با متوقف كردن نفت تهران يك فرصت طلايى را از اين تيم گرفت.در اين ديدار ابتدا محمد سوادكوهى در دقيقه ۴۶ براى نفت گلزنى كرد اما عبدالعظيم كاظم زاده در دقيقه ۶۰ از روى نقطه پنالتى اين گل را جبران كرد. با اين تساوى نفت بهترين فرصت براى صدرنشينى را از دست داد و با تفاضل گل بهتر به رده دوم پيوست.
آرارات صفر - چوكاى تالش صفر
چوكا ترمز مدعيان را يكى يكى مى كشد

در ورزشگاه اختصاصى آرارات، چوكاى تالش با توقف ميزبان مدعى، شانس اين تيم براى صعود را كاهش داد. در اين ديدار تلاش ۹۰ دقيقه اى ۲ تيم گلى در بر نداشت تا آرارات در خانه مقابل تيم ته جدولى چوكا متوقف شود. تالشى ها خود را براى ديدارهاى پلى آف آماده مى كنند و در بازيهاى اخير بهتر از قبل ظاهر شده اند.
شهردارى كرمان ۲ - فجرسپاه ۱
كرمانى ها به بقا در ليگ اميدوارتر شدند

در كرمان، شهردارى ديدار حساس مقابل فجرسپاه را به سود خود به پايان رساند و به بقا در ليگ اميدوارتر شد. در اين بازى محسن مولايى (دقيقه ۴ - پنالتى) و حسن عسگرى (دقيقه ۷۵) براى شهردارى كرمان گلزنى كردند. ضمن آنكه تك گل فجرسپاه را حسين ساعدى در دقيقه ۴۰ از روى ضربه ايستگاهى به ثمر رساند.
گاز سرخس ۱ - دانشگاه آزاد لنگرود صفر
پيروزى روحيه بخش سرخسى ها

در سرخس، صنعت گاز با يك پيروزى ارزشمند و گرانقيمت شانس خود براى بقا در ليگ را افزايش داد. در يك بازى پر افت و خيز و ديدنى، سرخسى ها با تك گل هاشم عارف در دقيقه ۲۰ حريف مدعى خود را شكست دادند. در اين ديدار هر ۲ تيم موقعيت هاى گل فراوانى داشتند اما درخشش حسين على ميرزايى سنگربان صنعت گاز سرخس، كمك كرد تا اين تيم در پايان بازى با پيروزى به رختكن برود. پس از پايان بازى، لنگرودى ها نسبت به قضاوت داوران مشهدى اين ديدار اعتراض داشتند.
مس رفسنجان صفر - ذوب آهن اردبيل ۲
شكست صدرنشين و سقوط به رده سوم

در رفسنجان و در ادامه بدشانسى هاى تيم صدرنشين، يك شكست ديگر براى تيم رقم خورد. در ديدارى كه رفسنجانى ها تعدادى از نفرات اصلى خود از جمله داود دشتپورى را در اختيار نداشتند، ذوب آهن اردبيل موفق شد با درخشش كريم انصارى فرد ۳ امتياز ارزشمند را كسب كند.انصارى فرد در دقايق ۳۰ و ۶۵ ، دو بار دروازه ميزبان را گشود و توانست ۳ امتياز را براى تيم خود به ارمغان بياورد. در اين بازى مهرداد عزيزوند و وحيد ملكى نيز براى تيم خود بسيار مؤثر بودند. به خصوص عزيزوند كه پاس گل اول را داد. رفسنجانى ها با اين شكست ۲ پله سقوط كردند و با امتياز برابر و تفاضل گل كمتر، در رده سوم جاى گرفتند
جدول گلزنان
گروه اول
۱۵ گل: حميد فرد (۱) (مس رفسنجان)
۱۱ گل: ادموند آخوميان (آرارات)
۱۰ گل: حسين ساعدى (فجرسپاسى)
۷ گل: حسين شجاعى (۱) (سپاهان نوين)، آرشاك اميريان (۲) (آرارات) و على ثابت (۳) (نفت)
4cwvnnb.jpg
/ 3 نظر / 10 بازدید
طرفدار آرارات

باز هم يه شانس ديگه پريد بر عکس نيمه اول که افتضاح بوديم نيمه دوم واقا رويايی بود اما شانس با ما يار نبود تيرهای نفرين شده دروازههای آرارات باز هم برد را از بچه های زحمتکش آرارات گرفت بچه ها خوشا به غيرتتان. دم همتون گرممممممم

اردشير

درود بر شما. من خيلی دوست دارم که تيم آرارات بتواند امسال به دسته برتر راه پيدا کند. من خودم هوادار استقلال هستم، و خوب به ياد دارم که در اواسط دهه ۷۰ شمسی چگونه آرارات تيم ما را عذاب می داد. يکبار در سال ۱۳۷۴ و در دور رفت، من در ورزشگاه آزادی شاهد بازی استقلال-آرارات بودم که آن بازی را آرارات با گل ادموند بزيک در دقيقه ۷۵ با نتيجه ۱-۰ از استقلال برد. با احترام!

hovo

hamishe baraye moafaghiyatetoon doa mi konam dametoon garm shooma mi toonin