امان از دست داوران

آرارات در زمین خود بازی را با نتیجه ی 3-1به تیم پگاه تهران واگذار کرد...19.gif به نظر شما من الان چی باید بگم؟ باز خدا پدر پنالتی را بیامرزه!!.... ببینم کارهای این مربیان تا کجا میخواد گند به بار بیاوره...28.gifبی انصافی و بی وجدانی داوران هم از یک طرف دیگه بدتر. در مورد این دو بازی اخیر و شاهکاره آرارات که حرفی ندارم جز افسوس و افسوس...34.gifخیلی زور داره که یک تیم با داشتن 2بازیکن و 1مربی برزیلی و هزینه هایی که پرداخته و با داشتن بازیکنانی مثل ادموند آخومیانس در زمین خودش این جور گند به بار بیاره واقعا شرم آوره....آرارات چی بود و چی شد...34.gifالبته این بار اول نیست که آرارات طعمه ی داوران میشه 28.gifدر بازی رفتی که با سپیدرود داشت همین اتفاق افتاد و این تنها حرف من نیست .... 22.gifتمام روزنامه های ورزشی حرف مرا تایید کردند 03.gifبرای مثال من نمونه ای از گزارش روزنامه ی خبرورزشی را سکن کردم

 خبر ورزشی

/ 6 نظر / 9 بازدید
فرشيد

سلام/وبلاگ زيبايی داری/من خودم شخصا خيلی تيم ارارات رو دوست دارم به نظرم يه تيم از ارامنه عزيز بايد در ليگ برتر باشه انصافا بازيکنان خيلی خوبی هم در بين ارامنه هست حالا چرا در تيم ملی زياد از بازيکنان ارمنی استفاده نميشه نمی دونم /البرا عزيز خوشحال ميشم به وبلاگ من سری بزنی/موفق باشی/ياور هميشه مومن(فرشيد)/خدانگهدار

رسول

سلام ممنون که سر زدی. همه ی انسانها ممکن است که اشتباه بکنند. داوران هم همینطور. طرفداریت را از تیم آرارات ارج مینهم و من این تیم را از زمانی که استاد «منصور امیر آصفی» مربی آن بود. میشناسم. خیلی سالها پيش. موفق و شاد باشی.

رضا

سلام پری کوچولوی متعصب ! وقتی يک تيم با اختلاف ۲ گل می بازه نمی شه همه تقصيرات رو به گردن داور انداخت ! به ای ن ميگن : توجيه ! اشتباهات داوری يک روز هم به نفع تيم مورد علاقه شما هست اما هيچکس از اونها تشکر نمی کنه ! خيلی بدم مياد يک نفر تقصيرها رو به گردن داور بندازه . ما خودمون در يک بازی ۷ گل خورديم اما با داور کوچکترين موردی نداشتيم ! داورها آدمهای زحمت کش و عاشقی هستن !

علی

اين مدير عامل باشگاه آرارات کيه؟ اون هم بی تقصير نيست نه؟

shahriar

وقتی تمرين يک تيم بشه فقط يه ساعت گرم کردن همينه ديگه!!!.....اين تيم با اين وضعيت بالا برو نيست....تازه از پگاه ۳ تا خورد از صنعت تهران چند تا ميخوره؟

hamed

سلام .. همیشه برای موفقیت باید بیشتر از حقت تلاش کنی چون هیچ داوری عادل مطلق نیست و البته ما هم هیچ وقت مطلقا عادل نیستیم .. نمی دانی چقدر دلم لک زده برای بوی چمن تازه کوتاه شده ..