۱۱نفر اصلی تيم فعلی فوتبال آرارات

رديف ايستاده از سمت راست به ترتيب

آرتين ميناسيان19.gif،رايموند قره بيگی،ادموند آخوميانس07.gif،فيدالگو14.gif،ادوين هايراپتيان

حالت نشسته از سمت راست به ترتيب

سزار13.gif،آرا عيوضی01.gif،شاهيک هارطونيان،آرتور چهارمحالی٬هويک کشيشی٬واگريک کشيشی04.gif

ARARAT

/ 6 نظر / 14 بازدید
majid

ببین البرا چیزی که میتونه یک وبلاگ رو محل خوبی واسه موندن بکنه تنوعی هستش که نویسندش به کار برده که تویه وبلاگهای تو یکم کم رنگه. تویه یک وبلاگ باید چیزای متنوعی داشته باشی مثل شعر عکس معرفیه سایت حرفایه کوتاه ولی خواندی و اینجور چیزا. حالا تو هم مثلا شعر میذاری اونجا ولی چون شعرات هم خیلی بلند هستن و هم بیشترشون تویه یک موضوعن از خاصیتش کم میکنه . یا مثلا عکس البته گاهی وقتا عکسایه جالبی میذاری مثل عکسایی که درباره ی مسیح و آشوری و اینا بود ولی اگه تویه زمینه ی عکسات هم تلاش بیشتری بکنی مطمئنن نتیجه ی بهتری می گیری.

majid

حالا یک چیزه دیگه .گفتم از چیزایی که وبلاگتو رونق میده مطالب کوتاه بود . مثلا تو میتونی درباره ی همون عکسا یک سری مطالب کوتاه و جالب رو پیوستشون کنی . من فکر میکنم اگه این نکته ها رو یکم پر رنگتر کنی حتما خواننده ها با علاقه ی بیشتری وبلاگتو میخونن و به امید به روز شدنه بعدی هم میشین. البته خودت هم همینجوری که وبلاگتو طراحی کردی خیلی جالبه مثلا از خوبیاش میشه صداقت تویه نوشته هات رو گفت یا همون پشت صفحه ای که خودت هم بهش اشاره کردی. به هر حال اگه چیز خاصی نیاز داشتی که از دست من بر میومد حتما بگو. موفق باشی...

رسول

سلام ممنون که به «آب زندگی» سر زدی. وبلاگ جديد مبارک باشد. اميدوارم که موفق و شاد باشی.

مسعود

سلام البرا جان. مرسی که به من سر زدی. وبلاگ جديدت هم باحاله. موفق باشی.

nima

مرسی از اين که به وب من سر زدی . فکر می کنم کار خوبی می کنی در مورد اين تيم قديمی می نويسی . اميدوارم اين تيم دوباره جون بگيره .